---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Songkram Nak Pun 2018 (Tayland) - Asya Dizileri
 1. Songkram Nak Pun 2018 (Tayland)

  Songkram Nak Pun 2018 (Tayland)

  İMDb : 5.0 4 Bölüm

  Bu hikaye, eğlence endüstrisindeki aktörlerin ve ünlülerin yükselişi ve düşüşü hakkındadır. Sadece ünlüler arasındaki savaş değil, aynı zamanda onları oldukları gibi inşa etmek için boyun ve kemikle savaşanlar arasındaki savaş. İnsanlar genellikle yüz oldukları için ünlülerle savaşı görürler, ancak ajanlar hakkında çok az şey biliyorlar. Ajanlar, ünlülerin hayatının her santimetresini bilen, sizi inşa edebilecek ya da kariyerinizi öldürebilecek insanlardır. Her ajan, ajansında 1 numaralı dara olmasını ister ve neredeyse her ajan, kar için ruhunu veya müşterisini satar.
  8.5
  ( Toplamda 3 oy verildi. )

    5.0   8.633

Background
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Merve 28 Kasım 2020 13:31:58

  Admin Phoenix worriors çin dizisi ni lütfen cevirmisiniz

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.