---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Sound of the Desert - Asya Dizileri
 1. Sound of the Desert

  Sound of the Desert

  İMDb : 8 35 Bölüm

  Yu Jin, üvey babası Han olmasına rağmen, Xiong Nu'nun çöl kabilelerinde büyüdü. Belli koşullar altında, daha sonra Erken Han Hanedanlığı'nın başkenti Chang'an'a kaçmak zorunda kaldı ve bu arada adını Jin Yu olarak değiştirdi. Yolculuğu boyunca önce sakin ve nazik Mo Xun (aka Jiu Ye, dokuzuncu usta) ve daha sonra yakışıklı, soğuk, general Wei Wu Ji ile tanışır. Jin Yu biri için düşüyor, ancak reddedildi. Aşk düğümünü çözecek mi? Sonunda kimi seçecek?
  9.3
  ( Toplamda 3 oy verildi. )

      8   4.563

  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Orjinal Adı: 风中奇缘
  •  İlk Yayın Tarihi: 01.10.2014
  •  Bölüm Süresi: 45 Dakika
  •  Kanal: Hunan Television
Background
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Rümeysa 5 Ekim 2019 06:49:40

  Teşekkürler aziz bey

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.