---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Sponsor 2022 (Kore) - Asya Dizileri
 1. Sponsor 2022 (Kore)

  Sponsor 2022 (Kore)

  İMDb : 5.0 12 Bölüm

  Başarı, intikam, çocuklar ve aşk da dahil olmak üzere farklı arzulara doğru kaçak bir lokomotif gibi koşan dört erkek ve kadın arasındaki romantik bir gerilim. Lee Sun Woo, bir fotoğrafçı ve dergi editörüdür. Sıcak dış görünüşünün arkasına gizlenmiş, ateşli bir hırs ve intikam için içten bir arzu saklıyor. Han Chae Rin bir kozmetik şirketinin CEO'sudur. Başarısına rağmen açgözlü ve hırslıdır. Park Da Som yükselen bir aktris. Başarı için her şeyi yapar. Aynı zamanda nadir görülen bir hastalığı olan oğlunu korumak için mücadele eder. Annelik ve başarı arasında içten içe mücadele ediyor ve soğuk görünümüne rağmen hasta oğlunu gerçekten seviyor. Hyun Seung Hoon, Park Da Som'un kocası hevesli bir model. Yaşam hedefleri şunlardır: Yoksulluğun ve başarısızlıkların üstesinden gelmek. Hayatta başarılı olmayı hayal eder.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    5.0   3.668

Background
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.