---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Sri Ayodhaya 2017 (Tayland) - Asya Dizileri
 1. Sri Ayodhaya 2017 (Tayland)

  Sri Ayodhaya 2017 (Tayland)

  İMDb : 5.0 20 Bölüm

  Sanat, edebiyat ve öğrenmenin geliştiği on sekizinci yüzyılın ikinci çeyreğinde Kral Phrachaoyuhua Borommakot döneminde geçen film, izleyicileri Ayutthaya'nın düşüşünden dokuz yıl sonra Siyam'ın hükümdarlığı döneminde Birmanya işgalinden kurtarmasına götürüyor. 1767'de Thonburi şehrini yeni başkent olarak kuran Büyük Taksin. Hikaye, günümüzdeki dört karakterin tavırları ve onların geçmiş enkarnasyonları üzerinden anlatılıyor.
  1.8
  ( Toplamda 3 oy verildi. )

    5.0   3.771

Background
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.