---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Star April - Asya Dizileri
 1. Star April

  Star April

  İMDb : 5.0 42 Bölüm

  Yüzünüz her yerde tanındığında, durumunuz zordur. Ye Fan Xing, nereye giderse gitsin anında tanınan ünlü bir televizyoncudur. 10 yıl önce bir araba kazasında küçük kız kardeşinin yıkıcı ölümünden sonra annesinin en iyi kızı olmaya çalışıyordu. Fan Xing, başarılı iş adamı Xiao Han ile gizli bir ilişki içerisinde olmasına rağmen, Fan Xing'in şöhreti ve ailelerinin getirdiği diğer komplikasyonlar nedeniyle ilişkilerinde birçok zorlukla karşılaşıyorlar. Xiao Han’ın yeğeni Fu Xia, sadece zaten amcasıyla çıktığını öğrenmek için Fan Xing’e âşık olur. Bu arada, Mi Si Yue, Fan Xing’in en iyi arkadaşı oldu, ama gizlice Xiao Han’a âşık. Fan Xing, Si Yue’nin gerçek kimliğini öğrendiğinde, ilişkisine ve ailesine ne olacak?
  2.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

    5.0   4.474

  •  Durum: Devam Ediyor
Background
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.