---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Sweat and Soap/Ase to Sekken 2022 (Japon) - Asya Dizileri
 1. Sweat and Soap/Ase to Sekken 2022 (Japon)

  Sweat and Soap/Ase to Sekken 2022 (Japon)

  İMDb : 5.0 9 Bölüm

  Çalışma arzusu güçlü olan ve herkes tarafından sevilen Kotaro ve neredeyse hiç aşk tecrübesi olmayan ayık saf bir ofis hanımı olan Asako. Orantısız gibi görünen iki kişi -koku- ile birbirine bağlanır ve koklanırken ve koklanırken gizemli bir şekilde cezbedilirler-!? Asako, karmaşık olduğunu düşündüğüm teri seven Kotaro ile birlikte. İçgüdüsel olarak sevgiyi besleyen Asako ile içgüdüsel olarak tanışan iki kişiye sempati duymanızı sağlayan ve pozitif hissetmenizi sağlayan bir hikaye. Görünmez -koku- görsel anlatıma da meydan okuyor ve her bölüm -Ase Kyun- komedi dokunuşuyla çizilmiş yeni bir aşk draması anlayışında durmuyor... !!
  5.0
  ( Toplamda 7 oy verildi. )

    5.0   3.920

Background
Yorum Alanı 4 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Papatya 21 Mayıs 2022 15:39:31

  Plus minus gelecek mi bugun

  • avatar
     admin 21 Mayıs 2022 17:39:13

   Gelmesi lâzım ama şu an yok.

   • avatar
      Papatya 21 Mayıs 2022 22:30:17

    Heyecanla bekliyorum bugün sabahtan beri girip çıkıyorum sayfaya lütfen artık gelsin

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.