---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Tale of Nokdu - Asya Dizileri
 1. Tale of Nokdu

  Tale of Nokdu

  İMDb : 7 16 Bölüm

  Jeon Nok Du (Jang Dong Yoon) soylu bir ailenin oğludur. Ailesi onu kendinden küçük bir kızla evlendirmek istediği için mutlu değildir. Evliliği önlemek için evden kaçar. Kendisini gizlemek için kadın kılığına girer ve sadece dulların yaşadığı bir köye gider. Orada bir Gisaeng olmak için eğitim alan ama Gisaeng olmak istemeyen Dong Dong Ju (Kim So Hyun) ile tanışır.O Jeon Nok Du’nun bir kadın olmadığını ve dul köyünde neden saklandığını öğrenir. Jeon Nok Du, Dong Dong Ju’yu tehlikeli bir durumdan kurtararak onu evlatlık kızı olarak yanına alır ve 1 yıl boyunca bu dul köyünde yaşamaya karar verir.
  8.3
  ( Toplamda 2 oy verildi. )

      7   3.962

  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Orjinal Adı: 조선로코 - 녹두전
  •  İlk Yayın Tarihi: 30.09.2019
  •  Bölüm Süresi: 35 Dakika
  •  Web Sitesi: http://program.kbs.co.kr/2tv/drama/thetaleofnokdu
  •  Kanal: KBS2,wavve
Background
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.