---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- The Bachelors 2022 (Çin) - Asya Dizileri
 1. The Bachelors 2022 (Çin)

  The Bachelors 2022 (Çin)

  İMDb : 5.0 40 Bölüm

  Aile hakkında bir hikaye, uzun yıllardır dul kalan emekli bir öğretmen olan Qi Guo Sheng ve farklı kişiliklere sahip üç oğlunu takip ediyor. Qi Guo Sheng, Çin'in -yüz- kavramını önemseyen bir adamdır, ancak üç oğlu ona bu onuru vermemiştir. En büyüğü Qi Tian Zuo, üç Michelin yıldızlı bir tatlı şefidir. Kendi ebeveynleri hakkındaki yanlış kanılar nedeniyle evlilik korkusu yaşıyor. Ortanca çocuk Qi Tian You başlangıçta babasının gururuydu. Hayatı birlikte olan bir üniversite profesörü ama aniden boşanıyor. En küçük oğlu Qi Tian, ​​aşk hayatıyla ilgili sorunlarla karşı karşıyadır. Küçük torunu Qi Mo Wen de dahil olmak üzere, Qi ailesinin evi bir erkek yatakhanesi gibidir. Tek çatı altında yaşayan üç kuşak erkek testosteron, herkesin Büyükbaba Qi'nin öfkesini miras aldığı gerçeğinden bahsetmiyorum bile, felaket için bir reçetedir. Bekarlıktan kaçmanın yolu güller ve dikenler içerir, ancak daha iyi bir yaşam arayışını hiçbir şey durduramaz. Aile tüm tartışmaları durdurduğunda, sonunda mutluluğa doğru ilerlerler.
  10.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

    5.0   4.182

Background
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı 3 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Sıla 4 Eylül 2022 17:52:33

  Şu sizin sıtedeki dizilerı kesmeyin artık lütfen

 2. avatar
    Sıla 4 Eylül 2022 17:55:49
  -- Yazının Bu kısmı spoiler içermektedir. Görmek için tıklayınız. --

  Şu sizin sıtedeki dizilerı kesmeyin artık lütfen tam olarak izliyelim tutfen Heleki bu dizı

  • avatar
     admin 4 Eylül 2022 19:11:02

   Diziler kesik değil. Bazı dizilerin bölümleri 2 part olarak siteye ekli.Siztek part izliyorsunuz sanırım. Ben deli miyim? Neden keseyim? Bir de kesmekle mi uğraşacağım?

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.