---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- The Birth of The Drama King 2019 (Çin) - Asya Dizileri
 1. The Birth of The Drama King 2019 (Çin)

  The Birth of The Drama King 2019 (Çin)

  İMDb : 5.0 24 Bölüm

  Gizli bir ajan olarak "kötü" karanlık lordun mezhebine sızan "dürüst" kahramanla pugilist dünyada düşman olarak yeniden karşılaşan iki uzun süredir kayıp kardeş hakkında komik bir komedi. İçine kapanık kahraman, efendisinin "on günde nasıl arkadaş olunur" üzerine kendi kendine yardım kitabını takip ederek mizaçlı karanlık efendiyle arkadaş olmaya çalıştığında hicinkler ortaya çıkar. BL romanı "Bir İblis Tarikatı Liderine Giden Yanlış Yol" dan uyarlanmıştır.
  8.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

    5.0   4.844

Background
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.