---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- The Blessed Girl 2021 (Çin) - Asya Dizileri
 1. The Blessed Girl 2021 (Çin)

  The Blessed Girl 2021 (Çin)

  İMDb : 5.0 40 Bölüm

  Gizemle örtülü Suchuan kıtası bir efsane ve irfan ülkesi var. Bir zamanlar güzel bir barış ve refah yeri, o zamandan beri bölünme ve kaosla parçalanmış kasvetli bir toprak haline geldi. Bu sefalet ülkesinde büyüyen Yuan Yi (Lin Yi) adında genç bir hükümdar tahta çıkar. Kral olarak konumunu sağlam bir şekilde belirleyerek, halkının başına bela olan sorunlara bir son vermeye yemin eder. Krallığının sorunlarının kaynağının tanrıların efsanevi düşüşünden kaynaklandığına inanan Yuan Yi, düşmüş eski tanrıları kurtarmak için yeterli ruhani güce sahip olanı bulmayı üstlenir. Böyle bir güce sahip olduğuna dair söylentiler dolaşan Yuan Yi, kendisini sıradan biri olarak gizler ve topraklarına musallat olan kötülüğe karşı savaşacak kadar güçlü olanı aramaya koyulur. Halkının ücra bir köye söylediği söylentileri ve fısıltıları takiben Yuan Yi, inanılmaz bir ruhani güce sahip genç bir kız olan Ling Long ve babası Huo Tu Xin ile tanışır. Ling Long'un aradığı kişinin Ling Long olduğuna ikna olmuş, kendisi ve babasından Suchuan'ı kurtarmak için ona katılmalarını ister. İsteğini kabul eden Ling Long ve babası, Yuan Yi'ye katılır ve dünyalarını yıkım için kararlı olan kötü güçlerden kurtarmak için tehlikeli bir yolculuğa çıkar. İyi ve kötü arasındaki asırlık bir savaşta, bu cesur üçlünün çabaları yeni bir barış çağını başlatmak için yeterli olacak mı?
  9.2
  ( Toplamda 26 oy verildi. )

    5.0   5.515

Background
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.