---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- The Butterfly Lovers - Asya Dizileri
 1. The Butterfly Lovers

  The Butterfly Lovers

  29 Bölüm

  Kelebek Aşıklar hüzünlü bir aşk hikayesidir. Bir akademide entelektüel ihtiyaçlarını takip etmek için erkek olarak gizlenmiş zengin bir kız ile başlar. Orada Liang Shan Bo ile arkadaş oldu. Gündüz ve gece birlikte çalışıyorlar, ancak Shan Bo centilmen bir inek olduğu için kadınsı özelliklerini tanımıyor. Birbirlerine olan sevgilerini gördüklerinde, Ying Tai'nin başka bir erkekle evlenmeye zorlanması nedeniyle çok geç.
  10.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

      4.993

  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Orjinal Adı: 梁山伯与祝英台
  •  İlk Yayın Tarihi: 04.12.2017
  •  Bölüm Süresi: 40 Dakika
Background
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.