---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- The Coolest World 2021 (Çin) - Asya Dizileri
 1. The Coolest World 2021 (Çin)

  The Coolest World 2021 (Çin)

  İMDb : 5.0 40 Bölüm

  Teng Xiao Xiao, hatırlayabildiği kadarıyla, bir gün prestijli Pulitzer Ödülü'ne layık görülmeyi hayal etti. Bu rüyayı gerçeğe dönüştürmek için elinden gelen her şeyi yapan Xiao Xiao, belirli bir dergi için yazarak kalbini ve ruhunu işine akıttı. Ancak yayın birdenbire yeni bir medya şirketi tarafından satın alındığında, tüm sıkı çalışmasının hiçbir değeri yoktur. Yeni yönetim tarafından tutulan Xiao Xiao'nun hala bir işi var ama o, sıradan bir stajyerden başka bir şeye indirgenmedi. Tüm kariyerine baştan başlamak zorunda kalan Xiao Xiao, eğer hayallerini gerçekleştirecekse, yeniden sıfırdan çalışmalıdır. Başka seçeneği olmayan Xiao Xiao, gücünün ve kararlılığının her zerresini toplar ve işe koyulur. Yanında, her ikisi de kendi hayallerini gerçekleştirmek için çok çalışan Duan Chong ve Lu Mang da dahil olmak üzere eşit derecede adanmış kişilerden oluşan bir ekip var. Xiao Xiao ve iş arkadaşları, hızla değişen ve şiddetle rekabet ettikleri dünyada, yeni ve geleneksel medya arasında mükemmel dengeyi arayarak ilerlemeye devam etmenin yollarını bulmaya kararlılar. Peki bu kararlılık tek başına onların hayallerini gerçekleştirmeye yetecek mi?
  8.5
  ( Toplamda 5 oy verildi. )

    5.0   5.111

Background
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.