---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- The Cupids Series: Kamathep Online 2017 (Tayland) - Asya Dizileri
 1. The Cupids Series: Kamathep Online 2017 (Tayland)

  The Cupids Series: Kamathep Online 2017 (Tayland)

  İMDb : 5.0 9 Bölüm

  Praewprao, dişlerinin kötü olması nedeniyle ilk aşkından kalbi kırıldığı için sadece görünüş arayan bir adamı seçmeyeceği konusunda kararlıdır. Şimdi güzel bir kız olmasına rağmen. Çevrimiçi çöpçatan görevi var ve takma adı çirkin ördek. Prao, adı Panda Amca olan yaşlı bir büyükbabayla tanışır. Adam onunla konuşurken her zaman ona iyi şeyler hissettirir. Ve ilk aşkı olan dahi Mike ona geri döner ve takipçisi gibi davranır. Flört ettiği için onu takip eder ve Roma, hayatını düzensiz kılan bir avukat hayatına çekilir. Görevinde çok sayıda insan varken, Praewprao gibi çirkin bir ördek hayatını nasıl yönetebilir? En önemli şey kalbidir. Bu adamlardan biri için sarsıldı.
  8.7
  ( Toplamda 2 oy verildi. )

    5.0   5.443

Background
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.