---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- The Cupids Series: Kammathep Jum Laeng 2017 (Tayland) - Asya Dizileri
 1. The Cupids Series: Kammathep Jum Laeng 2017 (Tayland)

  The Cupids Series: Kammathep Jum Laeng 2017 (Tayland)

  İMDb : 5.0 6 Bölüm

  Parima kötü bir aşk tecrübesine sahiptir, bu yüzden aşktan korkar ve tüm hayatına zarar vermeyi taahhüt eder. Arkadaşları grubu rahibesini çağırır. Ancak yarı dökümlü bir çocuk olan Kawin ile tanışması kolay değildir. Annesini arıyor ve annesini bulmanın tek ipucu bir madalyon. Parima, Kawin'in "World-Class Match Maker" ın sahibi Kevin Blake olduğunu bilmiyor.
  10.0
  ( Toplamda 2 oy verildi. )

    5.0   4.873

Background
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.