---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- The Cupids Series: Loob Korn Kammathep 2017 (Tayland) - Asya Dizileri
 1. The Cupids Series: Loob Korn Kammathep 2017 (Tayland)

  The Cupids Series: Loob Korn Kammathep 2017 (Tayland)

  İMDb : 5.0 7 Bölüm

  Karageade, hayatında pek çok sorunu olan bir kızdır. Sarhoşken bilinçsizce Cupid Hut'taki diğer yedi kızla bir yıl içinde bir erkek arkadaş bulacağı bir sözleşme imzaladı. Daniel tanıştığı ve peşinden gitmeye karar verdiği yarı kast bir adamdır. Daniel, bir vakayı araştırmak için görevde olan gizli bir polistir. Birbirlerinin problemlerini anladıklarında ne olacak?
  6.3
  ( Toplamda 2 oy verildi. )

    5.0   4.262

Background
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.