---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- The Cupids Series: Sorn Ruk Kammathep 2017 (Tayland) - Asya Dizileri
 1. The Cupids Series: Sorn Ruk Kammathep 2017 (Tayland)

  The Cupids Series: Sorn Ruk Kammathep 2017 (Tayland)

  İMDb : 5.0 7 Bölüm

  Personel departmanının başı olarak, cesur Nanthisa şirket kurallarına özenle uymalıdır. Bunun yerine sürekli geç kalıyor. Sadece uzun bir yolculuk yapmakla kalmıyor, aynı zamanda erkekten korkan / nefret eden annesinden ve büyükannesinden ayrılmadan önce izin alması gerekiyor. Sonuç olarak, patronu Phim, yakınlardaki boş bir daireye taşınmadığı takdirde Nanthisa'yı görevden almakla tehdit eder. Yeni kapı komşusu bekar Anggurt, ailesinin olumsuz erkek klişesini onaylıyor gibi görünüyor. Kadınlar her saatte evinden gelir ve gider. Anggurt ve Nanthisa yolları ne zaman kesişse, kıvılcımlar uçar. Davranışlarından tiksiniyor ve pişman değil. Ancak Anggurt’un kız kardeşi çöpçatanlık çılgınlığına gittiğinde, Anggurt tartışmacı komşusuna kız arkadaşı gibi davranması ve olası gelin adaylarını caydırması için yalvarır. Nanthisa iki nedenden dolayı aynı fikirde; (1) Kızlardan hiçbirinin bu kadar korkunç bir adamla sonuçlanmasını istemiyor. (2) Sevgililer Günü'nden önce bir erkek arkadaş bulmayı beklemediği için işini kaybetmeyi umuyor. Anggurt'un ona yardım etmek için teklif ettiği tazminat, Nanthhisa'nın işsizliğe geçişini destekleyecek.
  6.8
  ( Toplamda 5 oy verildi. )

    5.0   5.037

Background
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.