---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- The Deer and The Cold Cauldron - Asya Dizileri
 1. The Deer and The Cold Cauldron

  The Deer and The Cold Cauldron

  İMDb : 5.0 50 Bölüm

  Savaş yeteneği olmayan bir kahraman hala imparatorluğu kurtarabilir mi? Wei Xiao Bao, Qing Hanedanlığının ilk dönemlerinde bir fahişenin kurnaz ama zeki oğlu olarak en olası kahraman. Yangzhou'da doğduğu genelevden Pekin'in başkentine kadar yol alırken, her türlü sıkıntı ve aksilikle karşılaşır. Kaçırıldığında ve imparatorluk sarayına alındığında, Xiao Bao hayatta kalmak için bir hadım taklit ediyor. Kazayla, genç İmparator Kang Xi ile tanışıyor ve ikisi olası bir arkadaş değil. Tamamen şans, kurnazlık ve diğer kazalarla Xiao Bao, Kang Xi'ye tahtlarını tehlikeli meydan okuyuculardan korurken yardım edebilir. Ayrıca, güzel Shuang Er de dahil olmak üzere yedi karısı olmaya devam ediyor. Fakat Xiao Bao nihayetinde imparatora ve Çing karşıtı rejime olan çelişkili sadakatları arasında seçim yapabilir mi?
  7.4
  ( Toplamda 4 oy verildi. )

    5.0   3.988

  •  Durum: Devam Ediyor
Background
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.