---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- The Faded Light Years 2018 (Çin) - Asya Dizileri
 1. The Faded Light Years 2018 (Çin)

  The Faded Light Years 2018 (Çin)

  İMDb : 5.0 40 Bölüm

  DI Grubu'nun yönetim kurulu üyesi Ding Wen Xiao, babasına verdiği sözü yerine getirmek için şirketin listelenmesi için çok çalışıyor. Yıllarca süren hazırlıklardan sonra neredeyse amacına ulaştı. DI’ın baş tasarımcısı Mu Ling Shan’ın kreasyonlarıyla yapılacak olan moda şovunun başarısı, şirketin kaderini belirleyecek. Ancak işler planlandığı gibi gitmiyor. Wen Xiao’nun hayatı, bir balıkçı köyünde “Soluk Işık Yılları” adlı kendi küçük dükkanının sahibi olan terzi Yan Xia ile iç içe geçer. Yan Xia yanındayken ihanetler ve kin su yüzüne çıkar ve bir komplo ortaya çıkar. Wen Xiao'ya göre Yan Xia, ona pusun içinden rehberlik eden yanan güneş gibidir.
  7.4
  ( Toplamda 8 oy verildi. )

    5.0   5.091

  •  Durum: Devam Ediyor
Background
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.