---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- The Flowers Are Blooming 2021 (Çin) - Asya Dizileri
 1. The Flowers Are Blooming 2021 (Çin)

  The Flowers Are Blooming 2021 (Çin)

  İMDb : 5.0 24 Bölüm

  Eski imparator tarafından tercih edilen Prenses Chen Lang Yue, sarayın sınırları içinde yaşamasına rağmen özgür ve sınırsız büyümesine izin verildi. O sadece çarpıcı bir güzellik değil, aynı zamanda şiirden müziğe her konuda yetkin. Bilgi açlığıyla dolup taşan Chen Lang Yue, inşaata duyduğu ilgiyle şamandıra, bir zanaatkar ekibine katılmak için saraydan gizlice dışarı çıkar. Li Qing Feng, Muyu ekibini çocukluk arkadaşı Luo Ye ile kurdu. Luo Qing Feng mimaride bir dahidir. Aristokrat bir aileden geliyor. Ancak, gayri meşru bir oğul olarak statüsü konusunda güvensizdir. Farklı kişiliklere sahip sekiz genç, birlikte ilginç bir mimari inşa etmek için işbirliği yapıyor.
  6.3
  ( Toplamda 2 oy verildi. )

    5.0   5.559

Background
Yorum Alanı 2 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Fatma 20 Aralık 2021 00:34:42

  Aziz bey if the has voice memory 9 ve 10 bölümün altyazı Yok eklememessiniz partta yok lütfen bakarmisiniz

  • avatar
     admin 20 Aralık 2021 08:16:07

   2 bölümün altyazısı yok.Olanları eklememi rica ettiler, ben de ekledim.

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.