---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- The Goddess of Revenge 2020 (Kore) - Asya Dizileri
 1. The Goddess of Revenge 2020 (Kore)

  The Goddess of Revenge 2020 (Kore)

  16 Bölüm

  Zengin ve güçlülerin dünyasında, tek bir yanlış hareket her şeyi yok edebilir; Kang Hae Ra'nın çok geçmeden üzücü bir dersi alır. Çok genç yaşta bakmak zorunda kaldığı aileyi desteklemek için çok çalışan bir muhabir olan Hae Ra, ülkenin en ünlü ünlülerinden biriyle evlendikten sonra ilgi odağı haline geldi. Artık herkesin ilgi odağı olan Hae Ra, ülkenin en popüler etkileyicilerinden biri haline geldi. Ancak kendini temelsiz bir skandalla sarmalanmış halde bulduğunda, Hae Ra’nın itibarı düşer. Dibe vuran Hae Ra intikam almak ister, ancak çaresizce ona zarar verenleri alt etmenin bir yolunu arayan tek kişi o değildir. Yüzde yüz başarı oranına ve buzdan kalpli yetenekli bir avukat olan Cha Min Joon, hafife alınacak bir adam değil. Ama onu aşağı çekmek isteyenler ailesini mahvettiğinde tüm dikkatini intikam almaya yöneltir. Hae Ra ve Min Joon intikam almaya odaklanırken, FB Group'un tek varisi Kim Tae On, şirketin yeni başkanı olarak konumunu güvence altına almak için kendi başına bir görevdedir. Ancak babasına karşı çıkmak kolay değildir, çünkü tek bir hata her şeyi mahvedebilir. Bu sırada inatçı dedektif Ku Eun Hye, onu ya batırabilecek ya da çıkarabilecek bir davayı üstlenir. Her birey kendi başarı ve intikam yolculuğuna başladığında yolları kısa sürede kesişir. Her birinin ilk inandığından çok daha fazlası olduğunun farkına varan her biri daha derine iner ama buldukları şey onları özüne sarsar. Şimdi onları yok etmek isteyenlere karşı savaşma görevinde olan Hae Ra ve Min Joon, intikam almak için hiçbir şeyden vazgeçmeyecek. Ama bu kadar güçlü düşmanlara karşı başarılı olabilirler mi?
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    2.961

Background
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.