---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- The Great Shaman Ga Doo Shim 2021 (Kore) - Asya Dizileri
 1. The Great Shaman Ga Doo Shim 2021 (Kore)

  The Great Shaman Ga Doo Shim 2021 (Kore)

  İMDb : 5.0 12 Bölüm

  Bir dizi gizemli olaya karışan iki eşsiz liseli hakkında fantastik, gizemli bir romantizm. Tipik bir liseli olarak yaşamak isteyen ancak istenmeyen bir şaman olma kaderiyle dünyaya gelen 18 yaşındaki Ga Doo Shim. Gizemli vakaları çözmeye çalışırken kötü ruhlarla savaşacak cesur ve güçlü bir karakterdir. Na Woo Soo, zengin bir geçmişe, yakışıklı bir görünüme ve olağanüstü notlara sahip neredeyse mükemmel bir lise öğrencisidir. Ga Doo Shim aniden hayatında belirdiğinde, kötü ruhları görme yeteneği kazanır ve ikisi birlikte gizemli vakalara karışır.
  9.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

    5.0   4.429

Background
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Nuray 31 Temmuz 2021 00:38:30

  Aziz bey Return of happiness 2015 çin dizisinin cevirisi varsa ekleyebilir misiniz? Birde tamamlanmış dizileri görebileceğimiz bir seçenek var mı sitede ?

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.