---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- The Killer’s Shopping List 2022 (Kore) - Asya Dizileri
 1. The Killer’s Shopping List 2022 (Kore)

  The Killer’s Shopping List 2022 (Kore)

  İMDb : 5.0 8 Bölüm

  Ahn Dae Sung, üç yıl üst üste kamu hizmeti sınavında başarısız olmasına rağmen mükemmel bir hafızaya sahiptir. Halen okuyor, annesinin Seul'ün eteklerinde MS Mart'ta yarı zamanlı çalışıyor. Kız arkadaşı Ah Hee, bir polis memurudur. Hem annesi hem de kız arkadaşı ona çok destek oluyor. İşine yakın bir apartmanda bir cinayet işlendiğinde, Ah Hee, Dae Sung ve annesi Myung Sook ile kısa süre sonra ona katılarak soruşturmasına başlar. Ancak çok geçmeden, tek ipucunun MS Mart'tan verilen bir mağaza fişi olduğunu keşfeder.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    5.0   2.912

Background
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    mehtap 30 Nisan 2022 03:27:14

  Çok Hızlısınız Teşekkür Ederim

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.