---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- The Legend of Grave Keepers 2021 (Çin) - Asya Dizileri
 1. The Legend of Grave Keepers 2021 (Çin)

  The Legend of Grave Keepers 2021 (Çin)

  İMDb : 5.0 32 Bölüm

  Luo Wu Zi, Li Si Xiu'ya Qin Shi Huang'ın höyüğünü inşa etmesine yardım etti; Çin'i birleştiren ilk imparator. Müritleri kraliyet mezar taşını inşa etmeye ve korumaya devam etti. Arada, Mezarların Büyük Kralı olarak da bilinen Dokuz Büyük Mezar Taşı'nın görünümü yatıyor. Binlerce yıldır mezarlar asla soyulmadı. Yabancılar bu mezarların bekçilerini Mezar Tarikatı gibi görüyorlar. Luo Wu Zi'nin ölümünden sonra Mezar Kralı'nın konumu en büyük öğrencisi Mu Rong Xiu'ya aktarılır.
  7.8
  ( Toplamda 9 oy verildi. )

    5.0   6.238

Background
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı 2 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Eren 13 Mayıs 2021 23:54:52

  Tiny times serisini eklemniz mümkün mü aziz bey?

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.