---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- The Lion’s Secret 2021 (Çin) - Asya Dizileri
 1. The Lion’s Secret 2021 (Çin)

  The Lion’s Secret 2021 (Çin)

  İMDb : 5.0 33 Bölüm

  Aslan ve tembel kedinin hikayesi, aşık olmadan önce evlenen iki kişiyi takip ediyor. Mu WanQing başarılı bir bayan CEO'dur ve Liu Qing işsiz eski bir askerdir. Mu WanQing ve Liu Qing'in ilk karşılaşmaları düğün günlerindeydi. Birbirlerine karşı hiçbir hisleri olmayan ilişkileri, karşılıklı sevgi ve desteğe dönüşene kadar düşmanca başladı. Liu Qing, Mu WanQing'in şirketindeki krizleri çözmesine yardımcı olurken aynı zamanda eski erkek arkadaşının provokasyonlarını da önler. Aşkları ciddi bir şekilde test edildiğinden, daha büyük bir meydan okuma yüzeye çıkar. Büyüklerinin isteklerini yerine getirmek için Tayland'a bir yolculuğa çıkarlar.
  7.6
  ( Toplamda 13 oy verildi. )

    5.0   5.477

Background
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı 6 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    ah 6 Ocak 2022 22:25:04

  dizi çok tatlı 🙂 Süresi çok kısa hemencik bitiyor. Başrol uşağa hasyta oldum. Çizdiği karakter çok sevimli.Devamını bekliuorum.
  Not:Sevgili admin diğer dixziyle breve heart mı ne diğer dizinin adı. Neyse işte ikisinin kapak fotoğrafı aynı. Beğiştirebilirsen çok güzel olurdu.. Çok teşekkür ederimmmm

  • avatar
     admin 6 Ocak 2022 23:15:40

   Ecet, hata yapmışım, değiştirdim. Teşekkür ederim.

 2. avatar
    ah 8 Ocak 2022 23:26:07

  ben teşekkür ederim sevgili admin. Bi işe gittim geldim bir sürü de bölüm eklemişsin yeni dizi eklemişsin. Oh maşaAllah. eğer çalışırsam bilmiyorum nasıl yetişeceğim hızına :))

 3. avatar
    Mk 16 Ocak 2022 20:57:29

  Azîz bey bu dizinin yeni bölümü var mı peki. Birde aziz bey dün eklediğiniz tıp kore dizisi ile çin dizisinin ana sayfa görseli aynı haberiniz olsun kolay gelsin. Iyi akşamlar

  • avatar
     admin 16 Ocak 2022 21:17:08

   Elimde 2 bölüm var. Yeni bir dizi ve onun da 2 bölümünü hazırlıyorum. Arkasından bu dizinin bölümlerini hazırlayacağım.Tahminen 45 dk. sonra eklemiş olurum diye düşünüyorum.Ayrıca altyazısı olmayan 2 bölüm daha var ama onlar da yarın gelir.

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.