---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- The Listener - Asya Dizileri
 1. The Listener

  The Listener

  İMDb : 5.0 36 Bölüm

  Drama, ceza davaları ve tıp uzmanlarının rolleri etrafında dönmektedir. Ölü bedenler yoluyla vakaları çatlatmasıyla tanınan adli tıp doktoru Ming Chuan'ın hayatını takip ediyor. Ancak, kimsenin bilmediği bir sırrı vardır: geçmişi onun için bile tam bir bilmecedir. Suç mahallinden birinde doktorun resmini gördükten sonra şüpheli hale gelen ve onu araştırmak için gönderilen çarpıcı ama yetenekli kadın polis Luo Bi Xin'ye girin. Onları birbirlerinin yollarına koyan vakalar nihayetinde onları yaklaştırıyor.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    5.0   3.721

  •  Durum: Devam Ediyor
Background
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Sel. Tor. 18 Ocak 2020 21:30:01

  Young blood ep yazarsanız dizi çıkcak onu çevirin lütfen

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.