---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- The Love Equations 2020 (Çin) - Asya Dizileri
 1. The Love Equations 2020 (Çin)

  The Love Equations 2020 (Çin)

  İMDb : 5.0 28 Bölüm

  Sevimli ve kabarcıklı Zhou Xiao, akranlarının favorisi. Polisiye romanlara meraklı bir üniversite edebiyat öğrencisi, günlerini en sevdiği gizemlerin sayfalarında kaybolmuş, her zaman sonra ne olacağını öğrenmek için hevesle geçiriyor. Bu tür hikâyelere böylesine sadık bir sevgiyle, kendisini üniversitenin adli bilimler bölümlerinden birine aşık bulması şaşırtıcı olmuyor. Adli tıp bölümünde ciddi bir şekilde kendini adamış bir öğrenci olan Zhao Fanzhou'nun çalışmaları dışında hiç kimse ya da hiçbir şey için çok az zamanı vardır. Soğuk ve bağımsız, herkesin aşık olmasını bekleyeceği son kişi o. Ama Zhou Xiao ile tanıştığında, tam olarak böyle oluyor. Pek çok cazibesinden beslenen ikisinin bir çift olması uzun sürmedi. Ama hiçbir şey sonsuza kadar sürmez. Sonunda kendi yollarına gittiklerinde, kısa ama mutlu aşk hikayeleri sona erdi. Yoksa öyle mi? Kader bu ikisini bir araya getirdiğinde, hem kariyerlerinde hem de aşkta hayallerini gerçekleştirmenin mümkün olup olmadığını merak ediyorlar.
  10.0
  ( Toplamda 4 oy verildi. )

    5.0   5.784

Background
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.