---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- The Man Ripped From the Sky 2021 (Çin) - Asya Dizileri
 1. The Man Ripped From the Sky 2021 (Çin)

  The Man Ripped From the Sky 2021 (Çin)

  İMDb : 5.0 12 Bölüm

  Çizgi roman yazarı Mao Douzi, çizgi romanlarını tekrar tekrar değiştirerek kitaptaki büyük kötü adam Su Wang'ı deli ve gerçek dünyaya getirdi. Yazarı kendine bir bitiş noktası vermeye -zorlamak-. Gerçek dünyada anlaştıklarında duygular geliştirdiler. Aynı zamanda, on yıl boyunca bu dünyaya gelen diğer çizgi roman kahramanı Jiang Lin'in neden olduğu bu krizle de uğraşmak zorunda kaldılar.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    5.0   6.312

Background
Yorum Alanı 4 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Duygupala2 20 Ocak 2022 18:19:46

  Kac bolum dizi?

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.