---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- The Negotiator - Asya Dizileri
 1. The Negotiator

  The Negotiator

  İMDb : 5.0 41 Bölüm

  Dou Qiao, ABD-Çin İş Konseyi'nin yıldızı olan bir dahi müzakerecidir. Erkek lider Xie Xiaofei de bir müzakereci olarak çalışıyor, ancak aslında aile işi ile hiçbir şey yapmak istemeyen zengin bir Çinli-Amerikan şirketinin varisidir. Dolandırıcılık ilişkilerini kısa süre sonra romantik bir şekilde ele alsalar bile, Dou Qiao'daki hayal kırıklıklarını giderdi. Dou Qiao, Xie Ailesi'nin ailesinin ölümlerinde bir el olduğunu öğrendikten sonra çift ayrılır, ancak birkaç yıl sonra rakip firmaların müzakerecileri olarak karşılaşırlar.
  6.7
  ( Toplamda 5 oy verildi. )

    5.0   6.198

  •  Durum: Devam Ediyor
Background
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.