---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- The Publicist 2017 (Endonezya) - Asya Dizileri
 1. The Publicist 2017 (Endonezya)

  The Publicist 2017 (Endonezya)

  İMDb : 5.0 13 Bölüm

  Rey, itibarını mahveden çeşitli skandalların bir sonucu olarak kariyeri hızla boşa giden yetenekli bir aktördür. Rey'in menajeri ve en yakın arkadaşı olan Erika ve beraberindeki Javier; Rey'in imajını düzeltmek için umutsuzca mücadele ediyor. Rey'in davasını anında reddeden yüksek itibarlı bir imaj danışmanı olan Julia Tanjung'dan yardım isterler. Erika'nın ısrarı, Julia'ya iyi arkadaşı Robert'ın baskıcı muhalefetine rağmen tereddütle bu görevi üstlenmekten başka seçenek bırakmıyor. Julia, bu süreçte Rey'in işbirlikçi olmayan davranışlarının neden olduğu yeniden maddeselleştirme travmasıyla başa çıkmak için mücadele ederken, Erika ve Rey ile olan anlaşmasını yerine getirmeye karar verir. Julia ve Rey farklılıklarını çözebilecek mi? Yoksa Robert, Julia'nın fikrini değiştirerek Rey ve Erika ile olan sözleşmesini feshetmeyi başarabilecek mi?
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    5.0   4.878

Background
Yorum Alanı 2 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Elif Bayram 1 Ekim 2021 18:46:33

  Hayırlı akşamlar ve cumalar acaba bu japon dizisini verebilir misiniz şimdiden teşekkürler
  https://dramacool.bid/drama-detail/kaguya-sama-love-is-war-2021

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.