---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- The Reason Why I Can’t Tell You 2020 (Kore) - Asya Dizileri
 1. The Reason Why I Can’t Tell You 2020 (Kore)

  The Reason Why I Can’t Tell You 2020 (Kore)

  İMDb : 5.0 1 Bölüm

  Polis, doğrudan mermi karıncası olarak bilinen nadir bir böceğin neden olduğu ölümle ilgili bir vakayı araştırıyor. Adını temize çıkarmak için Böcek toksikolojisi mezunu Tan Jingtian, tuhaf soruşturmaya dahil olur ve adli tıp doktoru Jin Ling ile işbirliği yapar. Daha derine indikçe, kendi kimliğinin ardındaki gizemi ortaya çıkarırlar. Polis kaptanı Chen Han ve diğer dedektiflerle birlikte, yıllarca saklanan katili ortaya çıkarmak için her seferinde bir vakayı çözerken her ipucunun izini sürüyorlar. Tek bölümlük dizi.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    5.0   3.582

Background
Yorum Alanı 2 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    nazt 2 Aralık 2020 19:57:16

  Plerng Naree dizisini çevirebilirmisiniz

  • avatar
     admin 2 Aralık 2020 20:19:24

   Altyazı dosyaları yok. Video altından altyazı almak lâzım. Her bölüm 1.45 saat ve muhtemelen 1500 satır altyazısı olacaktır.Özel bir çalışma yapmak gerekiyor.Evet de diyemiyorum, hayır da diyemiyorum.

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.