---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- The Rhythm of Life 2022 (Tayland) - Asya Dizileri
 1. The Rhythm of Life 2022 (Tayland)

  The Rhythm of Life 2022 (Tayland)

  İMDb : 5.0 16 Bölüm

  Akın, kendi trampetiyle okulunun bando takımını ulusal yarışmalara götürme hayali kuran bir 11. sınıf öğrencisidir. Ancak Akın, ailesini Akın'ı yeni bir okula taşımak zorunda bırakan gruptaki bir gencin gizemli ölümüyle karışınca bir dönüm noktasıyla karşı karşıya kalır. Trampette Akin'in yerini en yakın arkadaşı Tap alır. Akın, yeni okulunda okulların bando takımından Rin ile tanışır ve Akın'ın umutlarını ve hayallerini yeniden ateşler. Akın ve Tap, ulusal bando yarışmasında yeniden buluşur. Bu yarışma ne olacak?
  10.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

    5.0   7.141

Background
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.