---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- The Scale of Desire 2022 (Çin) - Asya Dizileri
 1. The Scale of Desire 2022 (Çin)

  The Scale of Desire 2022 (Çin)

  İMDb : 5.0 9 Bölüm

  Ekonomik Soruşturma Bölümü müdürü Xiao Jian, finans kralı Xu Feng tarafından yönetilen gizemli bir mali davayı araştırıyor ve sonuç olarak ulusötesi bir kara para aklama grubunun işin içinde olduğunu buluyor. Xiao Jian, Xu Feng'in günlüğünü kazara alır ve Xu Feng'in gizli kimliğini öğrenir. Güçlü bir düşman ve üstünün baskısı ile karşı karşıya kalan Xiao Jian, davayı hala güçlü bir sorumluluk ve görev duygusuyla şaşmaz bir şekilde araştırıyor.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    5.0   4.137

Background
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.