---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- The Shipper 2020 (Tayland) - Asya Dizileri
 1. The Shipper 2020 (Tayland)

  The Shipper 2020 (Tayland)

  İMDb : 5.0 12 Bölüm

  Şu dilden çevir: İngilizce 1275/5000 Pan ve Soda, iki fujoshi kızı, erkek çiftlerin bir araya geldiğini hayal etmeyi sever. İkisinin de ortak olmaktan hoşlandığı ikisi okuldaki en iyi iki arkadaştır: Way, havalı atlet ve Kim, seçkin bir öğrenci. Her ne kadar gerçekte her ikisi de tüm hikayenin sadece bir hayal olduğunu biliyor olsa da, Way'in zaten iki kızı tahriş eden PhingPhing adlı bir kız arkadaşı var. Bir gün, neredeyse düştükten sonra, sınır dışı edilmek üzere Pan, Pan'ı eve götürmek için gönüllü olan Kim ile tanışır, ancak her ikisi de ölüm tanrısı tarafından bir kaza nedeniyle ruhlarını toparlar. Zamanlarının bitmediğini fark ettikten sonra ruhlarını bedenlerine geri gönderir. Uyandığında, Pan kendini Kim'in bedeninde ölüm tanrısının hatalarından bulur. Bu arada, Kim'in Pan'ın bedenindeki ruhu hala iyileşmedi. Ölüm tanrısı bir çözüm bulmaya söz verdi, ancak şimdilik Pan, Kim'in bedeninde kalmak zorunda. Ama Kim olmak hiç de kolay değil. Way'e yakın olmak bile garip bir an yaratır. Ayrıca, konu daha da zordur. Pan kısa süre sonra okuldaki arkadaşı Khet'in Kim'in gerçek kardeşi olduğunu öğrendi. Bu onu daha da garip bir duruma sokar. Ancak, bunu gemisini yelken yapmak için bir şans olarak kullanmayı vaat ediyor. Pan Way ve Kim'i başarılı bir şekilde sevk edecek mi? Yoksa hepsi onun için çok mu?
  6.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

    5.0   4.093

Background
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.