---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- The Theatre Stories 2022 (Çin) - Asya Dizileri
 1. The Theatre Stories 2022 (Çin)

  The Theatre Stories 2022 (Çin)

  İMDb : 5.0 35 Bölüm

  Antik çağlarda geçen hikaye, bir grup sanatçıyla tiyatroda çalışırken ikili bir hayat süren genç bir imparatoru takip ediyor. Müreffeh ve barışçıl bir hanedanda, halk genç imparatoru parlak ve bilge olduğu için övüyor. Gerçekte, imparator henüz iktidarı ele geçirmemiştir çünkü iktidar Kraliçe Anne ve imparatorun amcasının elindedir. Devlet işleriyle ilgilenmeyen imparator, seyahat etmek ve opera takıntısını beslemek için sarayın dışına çıkmak istiyor. Bir gün imparator gizli bir geçit keşfeder. Sessizce dışarı çıktığında, geçidin sonunda kapılarını halka yeniden açmak üzere olan bir tiyatro evinin olduğunu görünce şaşırır. Sahibi Bai Xiao Qing ile tanıştığında, bir grup harika sanatçıyla ilişki kurmak için gerçek kimliğini gizler. Halkla iç içe olan imparator, mükemmel bir hükümdar olma yolculuğunda birçok iniş çıkışlardan geçer.
  8.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

    5.0   4.566

Background
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.