---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- The Ugly Queen - Asya Dizileri
 1. The Ugly Queen

  The Ugly Queen

  İMDb : 5.0 12 Bölüm

  İlkbahar, Sonbahar ve Savaşan Devletler Dönemi. Feodal beyler savaşta ve insanlar sürekli acı çekiyorlar. Jade İmparatoru'nun altıncı kızı insanlığı kurtarmak için dünyaya geliyor. Zhongli Wuyan (Hao Wenting), göklerden gelen bir tanrıçaydı. Jade İmparatoru'nun yedi güzel kızının altıncısı. Şefkat ve merhametle doğmuş, artık insanlığın yıkıldığını görmeye dayanamıyordu, bu yüzden onlara yardım etmek için ölümlü dünyaya inmeye gönüllü oluyor. Gerçek kişiliğini açığa vurması yasak olduğundan, mütevazı bir ailenin kızı olarak küçük bir köyden reenkarne olur. Büyüdükçe, hiç kimse çirkin görünüşünden dolayı yanına yaklaşmazdı, ama dünyada ustalaşmadığı bir beceri de yoktu. Qi Devleti yedi devlet arasında en güçlü olanıdır. Qi Xuan Wang (Gao Haicheng), babasının ölümünden sonra tahtı üstlendi, ancak mahkeme meselelerine katılmak için hiçbir tutkusu ve niyeti yoktu. Zhongli Wuyan, Qi Xuan Wang ile tesadüfen karşılaşır ve sarayda ona eşlik eder. DİZİ 12 BÖLÜMDÜR.
  9.0
  ( Toplamda 3 oy verildi. )

    5.0   4.813

  •  Durum: Devam Ediyor
Background
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.