---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- The Wolf Princess/Exquisite Wolf Heart 2021 (Çin) - Asya Dizileri
 1. The Wolf Princess/Exquisite Wolf Heart 2021 (Çin)

  The Wolf Princess/Exquisite Wolf Heart 2021 (Çin)

  İMDb : 5.0 24 Bölüm

  Çatışmadan doğan bir arkadaşlık, "kurt benzeri kişiliğe" sahip bir kadın ile "kurt kralın oğlu" arasındaki romantizmin başlangıcına işaret ediyor. Ling Long yanlışlıkla bir kurt tarafından ısırıldı. Yan Qing, onu hırsız zanneder. kibirli yapısından nefret ediyor. Görünüşe göre, Yan Qing, babasının arkadaşının oğlu. Ling Long'da iki eyalet bir arada var, biri insan, diğeri kurt. İki kişilik arasında rastgele geçiş yapmak, onu o gibi gösteriyor. başkalarından yararlanmak için zayıf gibi davranmak için yazın .. Bu arada, bir hükümet görevlisinin oğlu Yan Qing, yüzeyde sınırsız görünebilir, ancak kurt klanının soyunu taşıyor. Aile bağlantıları nedeniyle Ling Long, oldukça doğal bir şekilde Yan malikanesine taşınır. Yan Qing, Ling Long'un hırsızlık yaptığından şüphelendikten sonra, masumiyetini kanıtlamak için kendi soruşturmasını başlatır. Bu süreçte, son derece keskin duyular geliştirmeye başladığını keşfeder. Ling Long'un alışılmadık davranışı Yan Qing'in dikkatini çeker ve davayı çözmek için birlikte çalışmaya başlarlar. Ling Long ve Yan Qing, bir yanlış anlaşılma nedeniyle yolları kesişmiş olabilir, ancak çok geçmeden kalplerinin birbirlerinin etrafında daha hızlı attığını fark ederler. Ling Long'un kurt gibi nitelikleri onu tutkulu Yan Qing ile eşleştirir. Ancak, "Kurt Kraliçesi" ne dönüştüğü için daha şiddetli ve öfkeli görünüyor.
  8.8
  ( Toplamda 16 oy verildi. )

    5.0   6.686

Background
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı 6 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    22 Şubat 2021 19:46:51

  Eklemişsiniz teşekkür ederim aziz bey ??

 2. avatar
    ismail 25 Şubat 2021 00:02:56

  yeni bölüm nezaman gelir.

 3. avatar
    Fatih turan 1 Mart 2021 17:02:45

  Yeni bölümleri bekliyoruz.
  Emekleriniz için teşekkürler

 4. avatar
    1 Mart 2021 20:48:02

  enormous legendary fish cevir yaparmasınız

  • avatar
     admin 2 Mart 2021 07:21:32

   enormous legendary fish, film ve ben telif hakkı sebebiyle artık film eklemiyorum.

 5. avatar
    ismail 3 Mart 2021 22:16:18

  ya bu dizinin devamı gelecekmi merakla beklyorum.

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.