---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- The Wonder Woman 2020 (Tayvan) - Asya Dizileri
 1. The Wonder Woman 2020 (Tayvan)

  The Wonder Woman 2020 (Tayvan)

  İMDb : 5.0 18 Bölüm

  Pazarlama dünyasında bir as olan Du Ai Sha, tüm kariyerini zirveye çıkarak geçirdi. Gözlerini ilerideki hedeflere koyarak şiddetli azim ve değişmez kararlılığıyla tanınıyor. Asla kendine gelebilecek herhangi bir şey tarafından yanıltılmasına izin vermeyin, Ai Sha işi yapmak için gerekli olan her şeyi kullanır. Ai Sha ile birlikte çalışmak, her sorun için her zaman bir cevabı olan ve durum ne olursa olsun, avantaj elde etmek için tuhaf bir yeteneğe sahip başka bir pazarlama vızıltısı olan Yi Feiyang'dır. İş ve yaşama yaklaşımlarında tamamen farklı olan Ai Sha ve Feiyang, her biri iş dünyasında en iyisi olmaya çalıştıklarından şiddetli bir işyeri rekabeti geliştirdi. Ancak sorun ortaya çıktığında, Ai Sha ve Feiyang, önlerindeki engelleri aşmak için birleşik yeteneklerini kullanarak birlikte çalışmaya zorlanır. Oldukça iyi bir takım oluşturduklarını fark eden iki rakip birbirini tamamen yeni bir ışıkta görmeye başlar.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    5.0   4.563

Background
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.