---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- The Yearbook 2021 (Tayland) - Asya Dizileri
 1. The Yearbook 2021 (Tayland)

  The Yearbook 2021 (Tayland)

  İMDb : 5.0 8 Bölüm

  -The Yearbook-'taki arkadaşlarınızı hala hatırlıyor musunuz? Sizi 2000'lerin başlarına ve Phob ile Nut arasındaki derin bağı geri getirecek bir dizi. İkisi birlikte hayallerinin peşinden gideceklerine söz verdiklerinde. Ne yazık ki, birileri sözünü tutmadı ve bu da anlaşmazlığa yol açtı. Aralarında sadece acı kalmıştı. Sonunda ayrılmışlardı. Dört yıl sonra, yıllık, bir arkadaşın bazı gerçeklerle tekrar geri geldiğini gösteriyor. Sonunda dostlukları, yakınlıkları, hayalleri yeniden dönecek ya da gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalacaklar ve her şeyi Yıllığında hatıra olarak bırakacaklar.
  10.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

    5.0   3.985

Background
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.