---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Theory Of Love - Asya Dizileri
 1. Theory Of Love

  Theory Of Love

  İMDb : 5.0 12 Bölüm

  Üçüncüsü, bir filmoloji uzmanı ve en iyi arkadaşları Two, Bone ve Khai ile birlikte Savage Takımının bir üyesidir, ancak bir sırrı vardır. Üçüncüsü gizlice Khai'ye yıllardır aşık olmuştur. Üç yıl boyunca gizli sevgisini kalbinde tuttu, sessizce Khai'yi desteklerken ve sevirken, aralarında kesinlikle bir gelecek olmadığını bildiğinden, Khai bir sokak lambası direği ve aynı zamanda mutlak bir oyuncu olduğu için. İşleri daha da kötüleştirmek için, Khai'nin “arkadaşlık arkadaşı yok” politikası var. Üçüncü kişi, Khai'yi her gece farklı bir kızı eve getirmesini izlerken, Khai'yi sessizce ne kadar süre sevebilir? Üçüncüsü Khai'yi sadece bir arkadaş olarak görmeye çalıştı. Ancak yine zaman ve zaman başarısız oldu. Çünkü aşık olmak kadar kolay, durmak da zor. Belki daha da zor. Bu, Üçüncü, kalbini tamamen kıran bir sırrı öğrenene kadar. Ancak Üçüncü durmaya karar verdiğinde, Khai başlamaya karar verir.
  7.2
  ( Toplamda 3 oy verildi. )

    5.0   5.304

  •  Durum: Devam Ediyor
Background
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    31 Ocak 2020 22:47:41

  bu dizi çok tatlıydı ya

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.