---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- There Will Be Fireworks 2015 (Çin) - Asya Dizileri
 1. There Will Be Fireworks 2015 (Çin)

  There Will Be Fireworks 2015 (Çin)

  İMDb : 5.0 3 Bölüm

  Dizi, gençlik, hayaller ve mücadeleler hakkında bir hikaye anlatan yeni mezun bir grup üniversite öğrencisi etrafında dönüyor. Ling Xiao, Tan Yue, Rao Shikai, Ning Xue, Ning Yu ve diğerleri, üniversiteden mezun olduktan sonra kendi kariyerlerinin mücadelesine girdiler. Ling Wei, Wei Wei ile tanıştığında, Tan Yue Chen Hao ile ve Rao Shikai Ning Yu ile tanıştığında, yeni bir aşk ve kariyer anlayışına sahip olmaya başladılar. Babasının kararlı muhalefeti altında Ling Xiao, çalışmak için ısrar etti ve hayalini gerçekleştirmek için kendi çabalarına güvenmek istedi. Ancak aşk kapıyı çaldığında Ling Hao'nun zengin aile geçmişi, aşk yolunda tökezleyen bir engel haline gelir. Ling Xiao, sınıf arkadaşı Tan Yue'yi 4S dükkanında çalışması için tanıttı, Tan Yue gizlice Chen Hao'ya aşık oldu. Ancak Chen Hao, Tan Yue'nin kendisi ve Ling Xiao için iyi bir fırsat yaratmasını istedi. Ling Xiao'nun kuzeni Zhao Xiaonan, yurtdışında okuduktan sonra Çin'e döndükten sonra, her zaman aile şirketinin başı oldu, bu yüzden kendini şımartmaya başladı. Zhao Zhennan'ı şaşırtan şey, kendi koşulları ne kadar iyi olursa olsun, aile hayatı ne kadar zengin olursa olsun, deneyimi ve yurtdışında kalma derecesi ne olursa olsun, sıradan olduğunu düşündüğü bir kız olan Wei Wei'yi kendine çekememiş olmasıydı. Wei Wei ve kuzeni Ling Xiao’nun basit ve basit aşkı, Zhao Zhennan’ın yeni bir aşk anlayışına ve anlayışına sahip olmasını sağladı. Sonuçta bu gençler kariyerlerini, sevgilerini ve mutluluklarını kazandılar.
  3.7
  ( Toplamda 2 oy verildi. )

    5.0   3.768

Background
Yorum Alanı 2 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Admin 20 Temmuz 2021 09:43:06

  4 bölüm ne zaman gelir? . çevriler için teşekkürler

  • avatar
     admin 26 Temmuz 2021 12:12:48

   Altyazı sıkıntısı var. Bulursam eklerim.

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.