---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Theseus No fune 2020 (Japon) - Asya Dizileri
 1. Theseus No fune 2020 (Japon)

  Theseus No fune 2020 (Japon)

  İMDb : 5.0 10 Bölüm

  Tamura Shin, bir polis memuru olan babasının, ailelerinin kaderine neden olduğu ve kaderini değiştirdiği cinayetin gizemini sürdüren genç bir adamdır. Babasının tutuklanmasından bu yana Shin ve annesi halk tarafından eleştirildi ve saklanmak zorunda kaldılar. Bir gün Shin'e sevgili karısı tarafından babasına şüphenin yararını denemesi söylenir ve hapishanedeki babasıyla buluşmaya karar verir. Bununla birlikte, eski suç mahalline gittiğinde, ani bir sis tarafından örtülür ve zamanla geçmişe geri döner. Shin kendini 1989 yılında bulur - cinayet gerçekleşmeden hemen önce. Olay yeri karlı bir köy haline geldi. Bu köyde Shin, yüzünün sıcak gülümseyen yüzlerini görür. Babasının vakasını durdurursa, ailesini kaybetmez. Bu onu geçmişi değiştirme tabusuna meydan okumaya teşvik eder.
  4.0
  ( Toplamda 2 oy verildi. )

    5.0   4.324

Background
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Seren 3 Temmuz 2020 11:23:49

  Admin bu diziyi çevirisini yaparmısınız https://mydramalist.com/27292-the-moonlight-does-not-understand-the-bottom-of-my-heart veThe Song of Glory (2020)
  Lütfen

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.