---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Through the Darkness 2022 (Kore) - Asya Dizileri
 1. Through the Darkness 2022 (Kore)

  Through the Darkness 2022 (Kore)

  İMDb : 5.0 12 Bölüm

  Profilleme kelimesinin yabancı olduğu ve psikopat kavramının olmadığı günlerde, insan denen iblisleri kovmak için zihinlerine bakmak zorunda kalan profilcilerin başlangıcı, Yoo Young Chul, Jung Nam Gyu ve Kang Ho Soon ortaya çıktı. Size daha önce hiç yaşamadığınız bir daldırma ve gerilim hissi verecek başka bir drama türü olacak. Orijinal yazar, Profiler Kwon Il Yong, 1989'da polis memuru oldu ve 2000'de Kore'deki ilk profil oluşturucu oldu. Yoo Young Chul ve Jung Nam Kyu gibi seri katillerin profilini çıkardığında adı kamuoyuna açıklandı. Kim Nam Gil, Seul Büyükşehir Polis Teşkilatı'nın insanlara herkesten daha derinden bakan ve diğerlerine daha hassas bakan suç davranışı analiz ekibinin bir profil oluşturucusu olarak hareket ederek bir kez daha güçlü bir dönüşüm girişiminde bulunacak.
  8.0
  ( Toplamda 2 oy verildi. )

    5.0   2.688

Background
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.