---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Time of Memory 2021 (Kore) - Asya Dizileri
 1. Time of Memory 2021 (Kore)

  Time of Memory 2021 (Kore)

  İMDb : 5.0 20 Bölüm

  Yetenekler, görünüş, zekâ - adını siz koyun. Yeni nesil yükselen yıldız Jung Woo Jin her şeye sahip. Giydiği, taşıdığı ve taktığı her şey hemen ardından tükeniyor. Ama onun bile kimsenin bilmediği acıları var. Her şeyi, en küçük ayrıntıları bile hatırlamasını sağlayan bir hastalıktan muzdariptir. Bu hastalık ona o anda yaşadığı duyguları hissettirir ve geçmişi yeniden yaşatarak onu cehennem gibi bir duruma sokar. Bir gün, Do Hae Soo kabusunda belirir. Onun aksine, o sadece bir aylık hatıralarla yaşıyor.
  8.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

    5.0   4.719

Background
Yorum Alanı 2 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Duygupala2 15 Şubat 2022 12:16:17

  Devamı ne zamn gelir

  • avatar
     admin 15 Şubat 2022 12:19:55

   Altyazısı yok. Dizi 20 bölüm, altyazı 5 bölüm oldu ama devamı yok. Bu yüzden eklemedim.

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.