---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- To My Star 2021 (Kore) - Asya Dizileri
 1. To My Star 2021 (Kore)

  To My Star 2021 (Kore)

  İMDb : 5.0 10 Bölüm

  Oyuncu Kang Seo Joon bir zamanlar Güney Kore'nin en büyük ve en popüler yıldızlarından biriydi, ancak kariyeri şu anda düşüşte. Popülaritesindeki düşüşe rağmen, Han Ji Woo adında gösterişli genç bir şefle tanışıp aşık olduğunda servetinin değiştiğine inanıyor. Çılgınca farklı kişiliklere sahip olmasına rağmen, ikisi bir ilişkiye girer. Ancak, daha muhafazakar Han Ji Woo ve özgür ruhlu Kang Seo Joon hayata, aşka ve diğer her şeye bakış açılarının geri dönülemez biçimde farklı göründüğünü anlayınca aşkları tehdit altına girer.
  9.1
  ( Toplamda 6 oy verildi. )

    5.0   3.617

Background
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.