---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Tree İn The River - Asya Dizileri
 1. Tree İn The River

  Tree İn The River

  İMDb : 5.0 20 Bölüm

  Bir grup genç şehirli, aşkı ve romantizmi arıyor, ancak benzersiz olan, karakterlerinin hayvansal özelliklere sahip olmasıdır. Chu Zhi İki ayakkabı olan bir kadın ve bir ağaç gibi sert ve sağlam bir kişiliğe sahip Wang Da Shu, birbirlerine aşık olduklarında birlikte büyümeyi öğrenir. Şovun adaşı gibi, hayvan davranışı da insan doğasını oldukça temsil ediyor. Zürafa ve sincabı ele al, örneğin, birlikte yaşamaya giden bir yol bulan iki farklı insan için bir metafor.
  6.2
  ( Toplamda 10 oy verildi. )

    5.0   8.046

  •  Durum: Devam Ediyor
Background
Yorum Alanı 5 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Ela 15 Ocak 2020 16:26:45

  Azîz bey bugün zamanınız varsa Queen love and war dizisinin 7,8,9 bölümlerini yayinlarmisiniz?

  • avatar
     admin 15 Ocak 2020 20:11:18

   7.bölümü eklemiştim.Diğerleri henüz çevrilmemiş.

   • avatar
      Ela 15 Ocak 2020 20:51:43

    Teşekkürler aziz bey şimdi baktım 8 bolum çevirilmiş yayinlarmisiniz ?

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.