---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- True Colours 2020 (Çin) - Asya Dizileri
 1. True Colours 2020 (Çin)

  True Colours 2020 (Çin)

  İMDb : 5.0 24 Bölüm

  Lu Jiajia ve Nian Mengyu çocukluk 'arkadaşlar' idi. Liseden mezun olduktan sonra ikisi de Şanghay'daki aynı tıp üniversitesine gitti. Niang Mengyu finansal bir dahidir. Ekonomik zekası ve aile bağlantıları sayesinde okulda bir işe başlar. Sadece uzun mesafeli erkek arkadaşını cep telefonu satın almak için para biriktiren ve tasarruf eden para takıntılı Lu Jiajia, onun için çalışmak zorunda kalıyor. Lu Jiajia sonunda ilişkisini gördüğünde, erkek arkadaşından ayrılır. Nian Mengyu, onu bir aptal için oynadığını fark etmeden okul güzelliği Sun Xiaohui'ye çekilir. Bu sırada, Lu Jiajia'nın kıdemli Jiang Feng onun için düşmeye başlar. Nian Mengyu da Lu Jaijia'ya olan hislerini fark etmeye başlar. Kazara SARS saldırısı nedeniyle, üçünün birlikte yaşaması gerekiyor. Lu jiajia ve Nian Mengyu'nun uzun yıllardır 'en kötü' arkadaşlar olmasının nedeni ortaya çıkıyor.
  8.0
  ( Toplamda 2 oy verildi. )

    5.0   5.816

Background
Yorum Alanı 2 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Asuman 16 Ekim 2021 03:09:53

  Kaç bölüm

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.