---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Twelve Legends 2021 (Çin) - Asya Dizileri
 1. Twelve Legends 2021 (Çin)

  Twelve Legends 2021 (Çin)

  İMDb : 5.0 32 Bölüm

  aştan doğan bir yaratık, efsanevi bir kadına aşık olur ve aşkları iki bin yıla yayılır. Bir zamanlar taş olan Jin Xingjian, onu hem bir tanrıya hem de iblislere benzeten olağanüstü bir varlığa dönüşmüştür. Hayatın her kesiminden iblisleri çeken bir galeri işletiyor ve aşk için yapacakları şeylere tanıklık ediyor. Kendi aşk hayatına gelince, gizemle örtülü ve gece incisinden oluşan Ye Ming ile karmaşık bir ilişkisi vardır. Bu, bazen komik, bazen hareketli, bazen tutkulu ve bazen de tatlı olan insanların ve şeytanların dünyası hakkında bir hikaye.
  9.7
  ( Toplamda 5 oy verildi. )

    5.0   5.140

Background
Yorum Alanı 2 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    ZÜLEYHA 6 Mayıs 2021 17:18:43

  sonunda yaa supersınız azız bey =)

 2. avatar
    Sevil 8 Mayıs 2021 21:56:39

  Darısı beklediğim diğer dizilerin başına

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.