---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Twenty-Five Twenty-One 2022 (Kore) - Asya Dizileri
 1. Twenty-Five Twenty-One 2022 (Kore)

  Twenty-Five Twenty-One 2022 (Kore)

  İMDb : 5.0 16 Bölüm

  Hikaye 1998'de geçiyor ve hayalleri ellerinden alındıktan sonra yeni bir yön ve büyüme bulan gençlerin hikayelerini anlatıyor. İki insan 22 ve 18 yaşlarında tanışıp yıllar sonra 25 ve 21 yaşlarında aşık olurlar. Na Hee Do, lise eskrim takımının bir üyesidir. Güney Kore mali krizi nedeniyle, lise eskrim takımı dağılır. Tüm zorlukların üstesinden gelerek kılıç eskrim milli takımının bir üyesi olur. Güney Kore mali krizi ayrıca Baek Yi Jin'in babasının işinin iflas etmesine neden oluyor. Bu, Baek Yi Jin için zengin bir insanın hayatını yaşamaktan fakir bir insana doğru bir yaşam değişikliğine yol açar. Okurken, dağıtım gazeteleri gibi yarı zamanlı işlerde çalışıyor. Daha sonra bir yayın ağı için spor muhabiri olur.
  8.3
  ( Toplamda 7 oy verildi. )

    5.0   4.312

Background
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.