---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Twin Sisters 2021 (Çin) - Asya Dizileri
 1. Twin Sisters 2021 (Çin)

  Twin Sisters 2021 (Çin)

  İMDb : 5.0 40 Bölüm

  İkiz kız kardeşler kimlik değiştirir ve okul zorbasını bir doktora doğru hamle yaparken nazik bir bayana dönüştürür. Bu arada, kadın yönetici, küçük bir "köpek yavrusu" nun kalbini yakalayan bir okul güzeline dönüşür. Ebeveynleri boşandıktan sonra, ikiz kardeşler Lin Chu Xin ve Xia Qing ayrı büyüdüler. Lin Chu Xin para kazanmak için çok çalışıyor ama notları düşük. Bu arada, Xia Qing, annesi zengin bir aileye yeniden evlendiğinden beri lüks bir hayat yaşadı. İkizler istemeden yetişkin olarak buluşurlar. Kimlik alışverişi yaparak çeşitli sorunları çözmeyi başarırken aynı zamanda birbirleri için daha büyük bir kriz yaratırlar.
  6.7
  ( Toplamda 2 oy verildi. )

    5.0   5.048

Background
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.