---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Twisted Fate of Love 2020 (Çin) - Asya Dizileri
 1. Twisted Fate of Love 2020 (Çin)

  Twisted Fate of Love 2020 (Çin)

  İMDb : 5.0 43 Bölüm

  En yaşlı arkadaşlar, Üçüncü Prens Pang Yu ve Bakan Feng Xi, bir ömürlerini kardeş olarak birbirleriyle ilgilenerek geçirdiler. Birbirlerinden gece ve gündüz kadar farklı olan iki arkadaş beklenmedik bir çiftti ancak arkadaşlıkları zamanın testini başarıyla tamamladı. Ancak tutkulu ve sevimli Dong Yue ile tanıştıktan sonra ömür boyu süren dostlukları çökmeye başlar. Dingyuan İsyanı'nda cesur bir general olan Dong Yue, sayısız masumun hayatına mal olacak bir savaşı durdurmak için zamanında geri gönderildi. Hem Feng Xi hem de Pang Yu ile zaman içindeki yolculukları sırasında tanıştı. Dong Yue’nin Pang Yu’nun hayatındaki varlığı, kendisini ailesinin politik işleyişine dahil etmesi için ilham verse de, tatlı tavrı bir şekilde Dong Yue’nin kalbini yakalamayı başaramadı. Öte yandan, Feng Xi’nin alaycı cazibesi Dong Yue’nin kalbine daha önce hiç deneyimlemediği şekilde dokundu. Her iki arkadaşını da önemsemesine rağmen, görevi sırf aşık olmak için zamanda yolculuk yapmak değildi. Durdurulması gereken savaş çığırtkanlığı yapan bir kötü adam vardı. Lu Yuan Tang, ulusu parçalamaya hazırlanırken Dong Yue, onu durdurmanın bir yolunu bulmalıdır. Ama bu kendi başına başarabileceği bir görev değil. Sadece Pang Yu ve Feng Xi’nin yardımıyla işleri yoluna koyabilir. Kıskanç nefretle ikiye bölünmüş iki kardeşi uzlaştırabilecek mi yoksa insanları hayal bile edilemeyecek bir kadere mahkum mu?
  9.1
  ( Toplamda 22 oy verildi. )

    5.0   6.828

Background
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı 4 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    24 Kasım 2020 14:49:15

  Çin tv lerind3 guncel olan tum dizileri yayinliyorsunuz tebriklerrrr ????

 2. avatar
    24 Kasım 2020 17:02:23

  Beklediğim bir diziydi. Çok teşekkürler Aziz Bey. Yine bizi mutlu ettiniz.

  • avatar
     Merve 30 Kasım 2020 14:25:02

   Admin bu diziyi de çevirebilir misiniz buang rak satan 2018 Tayland dizisi lütfen çevirin

 3. avatar
    merve 25 Kasım 2020 23:54:47

  Yaaaa siz harikasınızzzz. Çok güzel bir diziye benziyor. Emeğinize sağlık.

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden biasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.